Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix G16 Ryzen 9 8940HX G614PR-RV050-K23 32GB 1tb RTX5070TI 12GB W11PRO 16" 165Hz Wuxga Gaming Laptop - 1 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
197.820,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 197820.80
Asus Rog Strix G16 Ryzen 9 8940HX G614PR-RV050-K23 32GB 1tb RTX5070TI 12GB W11PRO 16" 165Hz Wuxga Gaming Laptop Satıcı: elimar
197.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 197999.00
Asus Rog Strix G16 Ryzen 9 8940HX G614PR-RV050-K03 32GB 2tb RTX5070TI 12GB Freedos 16" 165Hz Wuxga Gaming Laptop - 2 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
199.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 199819.00
Asus Rog Strix G16 Ryzen 9 8940HX G614PR-RV050-K03 32GB 2tb RTX5070TI 12GB Freedos 16" 165Hz Wuxga Gaming Laptop Satıcı: elimar
199.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 199999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK