Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ROG Strix G16 G615JMR-S5048 Laptop Fiyatları

ASUS ROG STRIX G16 G615JMR-S5048 INTEL I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 115W 16" 2.5K 240HZ DOS

Satıcı: Gamers Arena

72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 72999.00
Asus ROG Strix G16 G615JMR-S5048 i7-14650HX 8 GB 512 GB SSD 16 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Gamers_Arena

74.118,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 74118.06
Asus ROG Strix G16 G615JMR-S5048 i7-14650HX 16 GB 512 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

74.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 74999.00
ASUS ROG STRIX G16 G615JMR-S5048 INTEL I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 16" 2.5K 240HZ FREEDOS

Satıcı: Gamers_Arena

75.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 75169.00
Asus Rog Strıx G16 G615JMR-S5048 Intel I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 16" 2.5k 240HZ Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Gamers_Arena | 5 yorum

75.293,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 75293.06
Asus Rog Strıx G16 G615jmr-S5048 Intel I7-14650Hx 16Gb 512Gb 8Gb Rtx5060 16" 2.5K 240Hz Freedos

Satıcı: Gamers Arena

75.300,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 75300.80
ASUS ROG STRIX G16 INTEL I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 115W 16" 2.5K 240HZ DOS

Satıcı: Gamers Arena

75.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 75399.00
Asus Rog Strıx G16 G615JMR-S5048 Intel I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 16" 2.5k 240HZ Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Teknorya | 5 yorum

75.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 75999.00
ASUS ROG STRIX G16 INTEL I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 115W 16" 2.5K 240HZ DOS

Satıcı: Teknorya

76.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 76199.00
Asus Rog Strix G16 G615jmr-S5048 Intel İ7 14650Hx 16Gb 512Gb Rtx5060-8Gb 16" 2.5K Wqxga 240Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

76.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 76199.00
ASUS ROG STRIX G16 G615JMR-S5048 INTEL I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 115W 16" 2.5K 240HZ DOS

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

76.386,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 76386.75
ASUS ROG STRIX G16 G615JMR-S5048 INTEL I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 115W 16" 2.5K 240HZ DOS

Satıcı: Gamers Arena

76.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 76599.00
ASUS ROG STRIX G16 G615JMR-S5048 INTEL I7-14650HX 16GB 512GB 8GB RTX5060 115W 16" 2.5K 240HZ DOS

Satıcı: Teknorya

76.709,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 76709.47
ASUS ROG Strix G16 G615JMR-S5048-Gaming Intel Core i7-14650HX GeForce RTX 5060 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç 2.5K WQXGA 240Hz 3ms IPS-level FreeDos Gaming Laptop 76.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 76609
ASUS ROG Strix G16 G615JMR-S5048-Gaming Intel Core i7-14650HX GeForce RTX 5060 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç 2.5K WQXGA 240Hz 3ms IPS-level FreeDos Gaming Laptop - 007 First Light Hediyeli 76.599,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 76609

Asus ROG Strix G16 G615JMR-S5048 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix G16 G615JMR-S5048 Laptop Temel Özellikleri

Asus ROG Strix G16 G615JMR-S5048 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 268.0 mm
• Kalınlık 30.8 mm
• Ağırlık 2.65 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-14650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri G-Sync Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Triple Band (Üç Kanal)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Smart Amp (Amplifikatör) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ROG Strix G16 G615JMR-S5048 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.