Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ROG Strix G16 G615LP-S5115 Laptop Fiyatları

Asus ROG Strix G16 G615LP-S5115 Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GpnTeknoloji

125.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 125999.00
Asus Rog Strix G16 G615lp-S5115 Ultra9 275Hx 32Gb 1Tbssd Rtx5070 16" Freedos Oyuncu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

136.913,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 136913.70
Asus Rog Strix G16 G615LP-S5115-14 Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB+1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Karinabilisim

150.352,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 150352.06
Asus Rog Strix G16 G615LP-S5115 Ultra9 275HX 32GB 1tbssd RTX5070 16" Freedos Oyuncu Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB

Satıcı: teknoraks

159.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 159999.00
Asus Rog Strix G16 G615lp-S5115 Intel Core Ultra 9 275Hx 32Gb Ram 1Tb Ssd Rtx5070 Freedos K21

Satıcı: KUANTUM SANAL

160.228,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 160228.70
Asus Rog Strix G16 G615LP-S5115 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB Ram 1tb SSD RTX5070 Freedos K21

Satıcı: KUANTUMSANAL

161.460,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 161460.57
ASUS ROG Strix G16 G615LP-S5115 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Tekno-Net | 8 yorum

163.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 163000.00
Asus Rog Strix G16 G615LP-S5115 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB Ram 1tb SSD RTX5070 Freedos K21

Satıcı: KUANTUM

168.824,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 168824.80

Asus ROG Strix G16 G615LP-S5115 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix G16 G615LP-S5115 Laptop Temel Özellikleri

Asus ROG Strix G16 G615LP-S5115 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 268.0 mm
• Kalınlık 30.8 mm
• Ağırlık 2.65 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 275HX
• İşlemci Temel Frekans 2.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Idle States Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri G-Sync Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Triple Band (Üç Kanal)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Smart Amp (Amplifikatör) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 300 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.9 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4

Asus ROG Strix G16 G615LP-S5115 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.