Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix G16 G615LW-S5185 Intel Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5080-16GB 175W Freedos 16" 240Hz WQXGA Taşınabi Satıcı: KUANTUMSANAL
198.813,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 198813.38
Asus Rog Strix G16 G615LW-S5185 Intel Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5080-16GB 175W Freedos 16" 240Hz WQXGA Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: KUANTUM
209.038,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 209038.00
Asus Rog Strix G16 G615LW-S5185 Intel Core Ultra 9 275HX 16GB 1tb SSD RTX5080-16GB 175W Freedos 16" 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Kuantum
214.038,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 214038.00
Asus Rog Strix G16 Intel Core Ultra 9 275HX 24GB 1tb SSD RTX5080 16GB 175W Freedos 16" 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar G615LW-S5185-A7 Satıcı: Elimar
230.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 230849.05
Asus Rog Strix G16 Intel Core Ultra 9 275HX 24GB 1tb SSD RTX5080 16GB 175W Freedos 16" 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar G615LW-S5185-A7 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: elimar
242.780,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 242780.30
Asus Rog Strix G16 Intel Core Ultra 9 275HX 24GB 1tb SSD RTX5080 16GB 175W Freedos 16" 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar G615LW-S5185-A7 Satıcı: elimar
242.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 242999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK