Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9035 Laptop Fiyatları

Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9035 i9-4900HX 16 GB 1 TB SSD RTX5060 18" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Western-Pacific

110.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 110879.00
Asus Rog Strix G18 G815JMR-S9035 I9-14900HX 16GB 1tb SSD 8gb RTX5060 18" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 16 GB

Satıcı: exbilisim

117.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 117299.00
Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9035 i9-4900HX 16 GB 1 TB SSD RTX5060 18" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

119.551,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 119551.08
ASUS ROG Strix G18 G815JMR-S9035 Intel Core i9 14900HX 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 18" Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Ness Markt | 31 yorum

119.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 119999.00
Asus Rog Strix G18 G815jmr-S9035 Intel Core I9-14900Hx 16Gb Ram 1Tb Ssd Freedos K9

Satıcı: KUANTUM SANAL

122.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 122563.00
Asus Rog Strix G18 G815JMR-S9035 Intel Core I9-14900HX 16GB Ram 1tb SSD Freedos K9

Satıcı: KUANTUMSANAL

123.505,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 123505.28
ASUS ROG Strix G18 G815JMR-S9035 i9-14900HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX5060 18" FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: exbilisim

124.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 124099.00
Asus Rog Strix G18 G815JMR-S9035 Intel Core I9-14900HX 16GB Ram 1tb SSD Freedos K9

Satıcı: KUANTUM

127.963,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 127963.00
Asus Rog Strix G18 G815JMR-S9035 Intel Core I9-14900HX 16GB Ram 1tb SSD Freedos K9

Satıcı: Elimar

132.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 132049.05
Asus Rog Strix G18 G815jmr-S9035 Intel Core I9-14900Hx 16Gb Ram 1Tb Ssd Freedos K9

Satıcı: Elimar

138.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 138999.00

Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9035 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9035 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9035 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 399.0 mm
• Derinlik 298.0 mm
• Kalınlık 32.0 mm
• Ağırlık 3.20 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i9
• İşlemci Modeli Intel Core i9-14900HX
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Depolama Desteği 2 x M.2 SSD

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Triple Band (Üç Kanal)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar
• Diğer Özellikler Aura Sync Işık Çubuğu Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Smart Amp (Amplifikatör) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.65 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9035 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.