Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9126-F1 Ultra 9 275HX 8 GB 512 GB SSD RTX5080 18" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
159.790,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 159790.22
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9126-F2 Ultra 9 275HX 8 GB 512 GB SSD RTX5080 18" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
162.706,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 162706.10
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9126 Intel Core Ultra 9 275HX 8 GB RAM 512 GB SSD RTX5080 FreeDOS F1 Satıcı: KUANTUMSANAL
165.075,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 165075.36
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9126 Intel Core Ultra 9 275HX 8 GB RAM 512 GB SSD RTX5080 Windows 11 Pro F2 Satıcı: KUANTUMSANAL
168.087,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 168087.68
Asus Rog Strix G18 G815LW-S9126 Intel Core Ultra 9 275HX 8 GB Ram 512 GB SSD RTX5080 Freedos F1
Satıcı: Kuantum
177.716,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 177716.40
Asus Rog Strix G18 G815LW-S9126 Intel Core Ultra 9 275HX 8 GB Ram 512 GB SSD RTX5080 Windows 11 Pro F2
Satıcı: Kuantum
180.959,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 180959.40
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK