Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9128 INTEL CORE ULTRA 9-275HX 32GB 1TB 16GB RTX5080 18" 2.5K WQXGA 240HZ FREEDOS Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
169.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 169099.00
Asus Rog Strix G18 G815lw-S9128 Intel Core Ultra 9 275Hx 32Gb 1Tb Rtx5080-16Gb 18" Freedos Wqxga 240Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
169.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 169799.00
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9128 Ultra 9-275HX 32 GB 1 TB SSD RTX5080 18" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
170.188,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 170188.49
Asus Rog Strıx G18 G815LW-S9128 Intel Core Ultra 9-275HX 32GB 1tb 16GB RTX5080 18" 2.5K WQXGA 240HZ FREEDOS
Satıcı: Teknorya
170.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 170999.00
ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9128 INTEL CORE ULTRA 9-275HX 32GB 1TB 16GB RTX5080 18" 2.5K WQXGA 240HZ FREEDOS Satıcı: Teknorya
171.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 171409
ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9128 INTEL CORE ULTRA 9-275HX 32GB 1TB 16GB RTX5080 18" 2.5K WQXGA 240HZ FREEDOS Satıcı: Teknorya
175.025,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 175025.26
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9128-F21 Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB SSD RTX5080 18" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
181.367,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 181367.74
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9128 Intel Core Ultra 9 275HX 32 GB RAM 1 TB SSD RTX5080 FreeDOS F21 Satıcı: KUANTUMSANAL
187.366,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 187366.55
Asus Rog Strix G18 G815LW-S9128 Intel Core Ultra 9 275HX 32 GB Ram 1 Tb SSD RTX5080 Freedos F21
Satıcı: Kuantum
201.714,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
9 201714.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK