Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129 Laptop Fiyatları

Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129-F1 Ultra 9 275HX 8 GB 512 GB SSD RTX5080 18" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

159.790,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 159790.22
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129-F2 Ultra 9 275HX 8 GB 512 GB SSD RTX5080 18" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

162.706,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 162706.10
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129 Intel Core Ultra 9 275HX 8 GB RAM 512 GB SSD RTX5080 FreeDOS F1

Satıcı: KUANTUMSANAL

165.075,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 165075.36
Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129 Intel Core Ultra 9 275HX 8 GB RAM 512 GB SSD RTX5080 Windows 11 Pro F2

Satıcı: KUANTUMSANAL

168.087,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 168087.68
ROG Strix İntel Core Ultra 9 275HX 32GB Ram DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB 18" WQXGA 240Hz FreeDos Gaming Laptop G18 G815LW-S9129 170.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 170999.00
Asus ROG STRIX G18 G815LW-S9129-GAMING Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 5600Mhz DDR5 RAM 1TB SSD RTX 5080 16GB 18" WQXGA 240Hz 2.5K Freedos Taşınabilir Bilgisayar - Gri

Satıcı: Nethouse | 3 yorum

171.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 171799.00
Asus Rog Strix G18 G815lw-S9129-Gaming Ultra 9 275Hx 32Gb 1Tb Ssd 16Gb Rtx 5080 18" 2.5K Wqxga Freedos

Satıcı: NetHouse

176.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 176999.00
Asus Rog Strix G18 G815LW-S9129 Intel Core Ultra 9 275HX 8 GB Ram 512 GB SSD RTX5080 Freedos F1

Satıcı: Kuantum

177.716,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 177716.40
Asus ROG STRIX G18 G815LW-S9129-GAMING Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 5600Mhz Ddr5 Ram 1TB SSD RTX 5080 (16GB 240Hz 18"

Satıcı: Nethouse

195.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 195999.00
Asus Rog Strıx G18 Intel Core Ultra 9 275HX 40GB 512GB SSD Rtx 5080 16GB 18" Wqxga 240Hz 2.5k Freedos Taşınabilir Bilgisayar G815LW-S9129-A5

Satıcı: elimar

209.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 209999.00
Asus Rog Strıx G18 Intel Core Ultra 9 275Hx 32Gb 1Tb Ssd Rtx 5080 16Gb 18" Wqxga 240Hz 2.5K Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar G815lw-S9129-A1

Satıcı: Elimar

209.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 209999.00

Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 399.0 mm
• Derinlik 298.0 mm
• Kalınlık 32.0 mm
• Ağırlık 3.20 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 275HX
• İşlemci Temel Frekans 2.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Idle States Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Triple Band (Üç Kanal)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Aura Sync Işık Çubuğu Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Smart Amp (Amplifikatör) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 300 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.9 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4

Asus ROG Strix G18 G815LW-S9129 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.