Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW143 24GB RTX5090 175W Intel Ultra 9 275HX 32GB Ram 1tb Performance SSD 16 Inç Wqxga 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - Siyah
Satıcı: GpnTeknoloji | 1 yorum
259.998,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 259998.99
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW143 32 GB 1 TB SSD RTX5090 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GpnTeknoloji
263.199,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 263199.06
Asus ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW143 24GB RTX5090 175w Intel Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB Performance SSD 16 inç WQXGA 240Hz Satıcı: Gpn Teknoloji
263.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 263499.00
Asus ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW143 24GB GeForce RTX5090 175w Intel Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB Performance SSD 16 inç WQXGA 240Hz Satıcı: GpnTeknoloji
264.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 264499.00
Asus Rog Strix Scar 16 G635Lx-Rw143 Taşınabilir Bilgisayar Siyah Satıcı: Life
299.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 299999.00
Asus ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW143 24GB GeForce RTX5090 175w Intel Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB Performance SSD 16 inç WQXGA 240Hz Satıcı: Gpnteknoloji
300.484,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 300484.00
Asus Rog Strix Scar 16 G635Lx-Rw143 Taşınabilir Bilgisayar Siyah Satıcı: GpnTeknoloji
302.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 302999.00
Asus Rog Strix Scar 16 G635lx-Rw143 24Gb Geforce Rtx5090 175W Intel Ultra 9 275Hx 32Gb Ram 1Tb Performance Ssd 16 İnç Wqxga 240Hz
Satıcı: GpnTeknoloji
303.316,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 303316.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK