Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW144 Intel Core Ultra 9 275HX NPU 13 TOPS 32GB 1TB SSD RTX5090-24GB Freedos 16" 2.5K 240Hz WQXGA Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
245.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 245499.00
Asus Rog Strix Scar 16 G635lx-Rw144 Intel Core Ultra 9 275Hx Npu 13 Tops 32Gb 1Tb Ssd Rtx5090-24Gb Freedos 16" 2.5K 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
245.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 245999.00
Asus ROG Strix Scar 16 G635LX-RW144 Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB SSD RTX5090 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
246.971,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 246971.64
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW144 Intel Core Ultra 9 275HX Npu 13 Tops 32GB 1tb SSD RTX5090-24GB Freedos 16" 2.5k 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Teknorya
249.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 249599.00
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW144 Intel Core Ultra 9 275HX NPU 13 TOPS 32GB 1TB SSD RTX5090-24GB Freedos 16" 2.5K 240Hz WQXGA Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
253.793,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 253793.69
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW144-K029 Core Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB 24 GB RTX5090 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Karinabilisim
272.169,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
6 272169.48
Asus Rog Strix Scar 16 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 512GB SSD RTX5090 24GB Freedos 16" 2.5k 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar G635LX-RW144-A1 Satıcı: Elimar
292.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 292599.05
Asus Rog Strix Scar 16 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 512GB SSD RTX5090 24GB Freedos 16" 2.5k 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar G635LX-RW144-A1 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: elimar
307.721,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
8 307721.80
Asus Rog Strix Scar 16 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 512GB SSD RTX5090 24GB Freedos 16" 2.5k 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar G635LX-RW144-A1 Satıcı: elimar
307.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
9 307999.00
Asus Rog Strix Scar 16 Intel Core Ultra 9 275Hx 32Gb 512Gb Ssd Rtx5090 24Gb Freedos 16" 2.5K 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar G635lx-Rw144-A1
Satıcı: Elimar
307.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
10 307999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK