Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW145 Ultra 9 275HX Aı 32GB GB 1tb SSD 24GB/RTX5090 Gddr7 175W 16" Wqxga 240Hz 3ms 1200NITS Freedos Gaming Laptop WRWF14511+ZETTAÇANTA Satıcı: elimar
333.640,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 333640.98
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW145 Ultra 9 275HX Aı 32GB GB 1tb SSD 24GB/RTX5090 Gddr7 175W 16" Wqxga 240Hz 3ms 1200NITS Freedos Gaming Taşınabilir Bilgisayar WRWF14511+ZETTAÇANTA Satıcı: Elimar
333.640,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 333640.98
Asus Rog Strix Scar 16 G635lx-Rw145 Ultra 9 275Hx Aı 32Gb Gb 1Tb Ssd 24Gb/Rtx5090 Gddr7 175W 16" Wqxga 240Hz 3Ms 1200Nıts Freedos Gaming Taşınabilir Bilgisayar Wrwf14511+Zettaçanta
Satıcı: Elimar
333.641,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 333641.00
Asus Rog Strix Scar 16 G635LX-RW145 Ultra 9 275HX Aı 32GB GB 1tb Ssd+1tb SSD 24GB/RTX5090 Gddr7 175W 16" Wqxga 240Hz 3ms 1200NITS Freedos Gaming Taşınabilir Bilgisayar WRWF14512+ZETTAÇANTA
Satıcı: Per4mance
342.803,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 342803.98
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
2 yorum