Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Kinzy Teknoloji
79.727,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 79727.04 Asus G733ZS-KH007 Intel / I9-12900 / 32GB / 1tb / 8gb RTX3080 / 17.3" / FreedosSatıcı: Kinzy
84.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 84309 Asus Rog Strix Scar 17 G733zs-Kh026a1 Intel Core Intel Core İ9 12900H 32 Gb 1 Tb Ssd Rtx3080 360 Hz Freedos 17.3" Fhd Tasinabilir BilgisayarSatıcı: indirimdehepsi
96.499,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 96499.04 Asus Rog Strix Scar 17 G733zs-Kh007 Intel Core İ9 12900H 32Gb 1Tb Ssd Rtx3080 Freedos 17.3" Fhd Tasinabilir BilgisayarSatıcı: indirimdehepsi
96.981,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 96981.54 Asus Rog Strix Scar 17 G733ZS-KH026A1 Intel Core İntel Core i9 12900H 32 GB 1 TB SSD RTX3080 360 Hz Freedos 17.3" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: indirimde
99.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 100009