Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Zephyrus G16 GU605CR-QR204 Ultra 9 285H 32 GB 2 TB SSD RTX5070Ti 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
162.173,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 162173.74
Asus Rog Zephyrus G16 GU605CR-QR204 Intel Core Ultra 9 285HX NPU 13 TOPS 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-12GB Freedos 16" 2.5K 240Hz WQXGA Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
162.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 162399.00
Asus Rog Zephyrus G16 GU605CR-QR204 Intel Core Ultra 9 285H Npu 13 Tops 32GB 2tb SSD RTX5070TI-12GB Freedos 16" 2.5k 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Teknorya | 5 yorum
162.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 162899.00
ASUS Rog Zephyrus G16 Ultra9 285HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-12GB Dos 16" 240Hz WQXGA Satıcı: Teknorya
162.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 162899.00
Asus Rog Zephyrus G16 Gu605cr-Qr204 Intel Core Ultra 9 285Hx Npu 13 Tops 32Gb 2Tb Ssd Rtx5070ti-12Gb Freedos 16" 2.5K 240Hz Wqxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
162.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 162899.00
Asus Rog Zephyrus G16 GU605CR-QR204 Intel Core Ultra 9 285HX NPU 13 TOPS 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-12GB Freedos 16" 2.5K 240Hz WQXGA Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
166.320,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 166320.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK