Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF GAMING A14 FA401UH-RG010 AMD RYZEN 7-260 16GB DDR5 512GB RTX5050 8GB 105W 14" 165Hz DOS Satıcı: Gamers Arena
64.056,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 64056.52
Asus TUF Gaming A14 FA401UH-RG010 R7-260 16 GB 512 GB RTX5050 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Gamers_Arena
64.577,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 64577.06
ASUS TUF GAMING A14 FA401UH-RG010 AMD RYZEN 7-260 16GB DDR5 512GB PCIE SSD 8GB RTX5050 14" 2.5K 165Hz FREEDOS Satıcı: Gamers_Arena
65.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
3 65500.00
Asus Tuf Gamıng A14 Fa401uh-Rg010 Amd Ryzen 7-260 16Gb Ddr5 512Gb Ssd Rtx5050 14" 2.5K 165Hz Dos
Satıcı: Gamers Arena
65.607,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 65607.60
ASUS TUF GAMING A14 FA401UH-RG010 AMD RYZEN 7-260 16GB DDR5 512GB RTX5050 8GB 105W 14" 165Hz DOS Satıcı: Gamers Arena
66.261,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 66261.55
ASUS TUF GAMING A14 FA401UH-RG010 AMD RYZEN 7-260 16GB DDR5 512GB RTX5050 8GB 105W 14" 165Hz DOS - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Gamers_Arena
69.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 69749.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK