Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Fa401uh-Rg018 R7 260 16Gb 512Gb Ssd Rtx5050 14" 165Hz Freedos
Satıcı: Techburada
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 61999.00
Asus FA401UH-RG018 R7 260 16GB 512GB SSD RTX5050 14" 165Hz FreeDos Satıcı: TECHBURADA
63.039,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 63039.01
Asus Tuf Gaming A14 FA401UH-RG018 R7-260 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX5050 14" Dos WQXGA Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Techburada
65.799,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 65799.06
Asus Tuf Gamıng A14 FA401UH-RG018-GAMING Ryzen 7 260 16GB 512GB SSD RTX5050 8gb 105W 14" Wqxga 165Hz IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16 GB
Satıcı: Techburada | 1 yorum
65.956,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 65956.38
ASUS TUF GAMING A14 FA401UH-RG018-Gaming Ryzen 7 260 16GB 512GB SSD RTX5050 8GB 105W 14" WQXGA 165Hz IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TECHBURADA
67.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 67599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK