Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF Gaming A14 FA401UH-RG025 8GB RTX5050 Ryzen 7 260 16GB RAM 512GB SSD 14 inç WQXGA 165Hz Satıcı: GpnTeknoloji
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 67999.00
Asus TUF Gaming A14 FA401UH-RG025 R7-260 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX5050 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GpnTeknoloji
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 67999.00
Asus TUF Gaming A14 FA401UH-RG025 8GB RTX5050 Ryzen 7 260 16GB RAM 512GB SSD 14 inç WQXGA 165Hz Satıcı: Gpn Teknoloji
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 67999.00
TUF A14 FA401UH-RG025 RTX5050 8GB Ryzen 7 260 16GB RAM 512GB SSD 14" WQXGA 165Hz Oyuncu Laptop
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 70009
Asus Tuf Gaming A14 FA401UH-RG025 8gb RTX5050 Ryzen 7 260 16GB Ram 512GB SSD 14 Inç Wqxga 165Hz Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: GpnTeknoloji
70.823,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 70823.47
Asus TUF Gaming A14 FA401UH-RG025 8GB RTX5050 Ryzen 7 260 16GB RAM 512GB SSD 14 inç WQXGA 165Hz Satıcı: GpnTeknoloji
72.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 72499.00
Asus Tuf Gaming A14 Fa401uh-Rg025 8Gb Rtx5050 Ryzen 7 260 16Gb Ram 512Gb Ssd 14 İnç Wqxga 165Hz
Satıcı: GpnTeknoloji
74.489,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 74489.10
Asus Tuf Gaming A14 FA401UH-RG025 Ryzen 7 260 16GB 512GB SSD RTX5050 14 '' Wqxga 165Hz Windows 11 Pro + Elektropasaj Çan Satıcı: ElektroPasaj
85.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
8 85499.05
Asus Tuf Gaming A14 Fa401uh-Rg025 Ryzen 7 260 16Gb 512Gb Ssd Rtx5050 14 '' Wqxga 165Hz Windows 11 Pro + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
85.949,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 85949.10
Asus Tuf Gaming A14 FA401UH-RG025 Ryzen 7 260 16GB 512GB SSD RTX5050 14 '' Wqxga 165Hz Windows 11 Pro + Elektropasaj Çanta - 512 GB - 16 GB
Satıcı: ElektroPasaj
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
10 89999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK