Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NUR-LP035 Laptop Fiyatları

Asus Tuf Gaming A15 FA507NUR-LP035 Ryzen 7 7435HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: Cimete Teknoloji

45.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 45499.90
ASUS TUF Gaming A16 FA607NUG-RL212 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX4050-6GB 140W Freedos 16" WUXGA 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknorya | 66 yorum

45.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 45899.00
Asus Tuf Gaming A15 FA507NUR-LP035 Ryzen 7 7435HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: TEKNO PLATFORM

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 45999.00
Asus Tuf Gaming A15 FA507NUR-LP035 R7-7435HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

48.409,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 48409.06
Asus Tuf Gaming A15 FA507NUR-LP035 K7 R7-7435HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

49.278,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 49278.37
ASUS TUF Gaming A16 FA607NUG-RL212 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX4050-6GB 140W Freedos 16" WUXGA 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

51.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 51489.00
Tuf A15 Fa507nur-Lp035 Amd Ryzen7 7435Hs 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050-140Watt 144Hz Dos 15.6" Fhd

Satıcı: Cimete-Teknoloji

51.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 51499.00
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nur-Lp035 Amd Ryzen 7 7435Hs 16 Gb Ram 512 Gb Ssd Rtx4050 140W 144Hz Freedos K7

Satıcı: KUANTUM SANAL

52.900,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 52900.40
ASUS TUF Gaming A15 FA507NUR-LP035 Dizüstü Bilgisayarı| AMD Ryzen™ 7 7435HS Mobile Processor 3.1GHz İşlemci| 16 GB DDR5| 512 GB M.2 SSD| NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6| 15.6" FHD| Free Dos

Satıcı: Teknorya

57.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 57209

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NUR-LP035 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NUR-LP035 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NUR-LP035 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354 mm
• Derinlik 251 mm
• Kalınlık 24.9 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 7435HS
• İşlemci Temel Frekans 3.10 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 45 W
• İşlemci Teknolojileri Precision Boost 2

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2 (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Yok

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NUR-LP035 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.