Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NVR-LP005A17 Laptop Fiyatları

Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A17 R7-7435HS 16 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

75.945,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 75945.42
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a17 Ryzen7 7435Hs 16Gb 1Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt018

Satıcı: Teknoraks

76.400,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 76400.80
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A17 R7-7435HS 16 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

78.253,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 78253.12
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a17 Ryzen7 7435Hs 16Gb 1Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-Cnt018

Satıcı: Cimete-Teknoloji

79.501,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 79501.80
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-LP005A17 Ryzen7 7435HS 16GB 1TBSSD RTX4060 15.6 FHD W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

79.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 79709
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A17 Ryzen7 7435HS 16GB 1tbssd RTX4060 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT018

Satıcı: teknoraks | 1 yorum

81.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 81690.00
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A17 Ryzen7 7435HS 16GB 1tbssd RTX4060 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT018

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 1 yorum

83.248,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 83248.00

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NVR-LP005A17 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NVR-LP005A17 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NVR-LP005A17 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354 mm
• Derinlik 251 mm
• Kalınlık 24.9 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 7435HS
• İşlemci Temel Frekans 3.10 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 45 W
• İşlemci Teknolojileri Precision Boost 2

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2 (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Yok

Asus TUF Gaming A15 (2023) FA507NVR-LP005A17 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.