Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a2 Ryzen7 7435Hs 16Gb 1Tbssd+512Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt003
Satıcı: Teknoraks
74.843,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 74843.10
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A2 R7-7435HS 16 GB 1 TB SSD+512 GB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
75.198,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 75198.12
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a2 Ryzen7 7435Hs 16Gb 1Tbssd+512Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt003
Satıcı: Cimete-Teknoloji
76.398,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 76398.10
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A2 R7-7435HS 16 GB 1 TB SSD+512 GB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
77.722,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 77722.96
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A2 Ryzen7 7435HS 16GB 1TBSSD+512SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT003 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
79.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
5 79998.00
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-LP005A2 Ryzen7 7435HS 16GB 1TBSSD+512SSD RTX4060 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
81.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 sn önce
6 81609
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A2 Ryzen7 7435HS 16GB 1TBSSD+512SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT003 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
83.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
7 83679.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK