Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a3 Ryzen7 7435Hs 16Gb 1Tbssd+1Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt004
Satıcı: Cimete-Teknoloji
80.218,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 80218.10
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a3 Ryzen7 7435Hs 16Gb 1Tbssd+1Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt004
Satıcı: Teknoraks
81.885,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 81885.70
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A3 R7-7435HS 16 GB 1 TB SSD+1 TB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
82.025,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 82025.34
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A3 Ryzen7 7435HS 16GB 1tbssd+1tbssd RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
83.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 83998.00
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-LP005A3 Ryzen7 7435HS 16GB 1TBSSD+1TBSSD RTX4060 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
86.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 86109
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A3 Ryzen7 7435HS 16GB 1tbssd+1tbssd RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004
Satıcı: teknoraks
88.355,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 88355.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK