Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a4 Ryzen7 7435Hs 16Gb 2Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt005
Satıcı: Teknoraks
80.850,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 80850.60
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A4 R7-7435HS 16 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
80.996,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 80996.04
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a4 Ryzen7 7435Hs 16Gb 2Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt005
Satıcı: Cimete-Teknoloji
82.128,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 82128.10
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-LP005A4 Ryzen7 7435HS 16GB 2TBSSD RTX4060 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 85009
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A4 Ryzen7 7435HS 16GB 2tbssd RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT005
Satıcı: teknoraks
85.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 85990.00
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A4 Ryzen7 7435HS 16GB 2tbssd RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT005
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
85.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 85998.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK