Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a5 Ryzen7 7435Hs 32Gb 512Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt006
Satıcı: Cimete-Teknoloji
81.173,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 81173.10
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a5 Ryzen7 7435Hs 32Gb 512Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt006
Satıcı: Teknoraks
83.215,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 83215.60
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A5 R7-7435HS 32 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
84.831,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 84831.24
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A5 Ryzen7 7435HS 32GB 512SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
84.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 84998.00
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-LP005A5 Ryzen7 7435HS 32GB 512SSD RTX4060 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
89.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 89109
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A5 Ryzen7 7435HS 32GB 512SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006
Satıcı: teknoraks
91.340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 91340.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK