Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a6 Ryzen7 7435Hs 32Gb 1Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt007
Satıcı: Teknoraks
87.475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 87475.00
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A6 R7-7435HS 32 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
89.133,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 89133.62
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-LP005A6 Ryzen7 7435HS 32GB 1TBSSD RTX4060 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
93.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 93609
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A6 Ryzen7 7435HS 32GB 1tbssd RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT007
Satıcı: teknoraks
96.017,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 96017.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK