Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A7 R7-7435HS 32 GB 512 GB SSD+1 TB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
81.298,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 81298.72
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a7 Ryzen7 7435Hs 32Gb 512Ssd+1Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt008
Satıcı: Cimete-Teknoloji
82.596,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 82596.00
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A7 Ryzen7 7435HS 32GB 512SSD+1TBSSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT008 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
86.488,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 86488.00
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a7 Ryzen7 7435Hs 32Gb 512Ssd+1Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt008
Satıcı: Teknoraks
91.472,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 91472.10
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A7 R7-7435HS 32 GB 512 GB SSD+1 TB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
91.565,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 91565.40
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A7 Ryzen7 7435HS 32GB 512SSD+1TBSSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT008 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
98.604,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 98604.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK