Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a9 Ryzen7 7435Hs 32Gb 2Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt010
Satıcı: Teknoraks
92.814,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 92814.70
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-lP005A9 R7-7435HS 32 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
93.716,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 93716.12
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp005a9 Ryzen7 7435Hs 32Gb 2Tbssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt010
Satıcı: Cimete-Teknoloji
98.124,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 98124.30
Asus TUF Gaming A15 FA507NVR-LP005A9 Ryzen7 7435HS 32GB 2TBSSD RTX4060 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
98.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 98409
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A9 Ryzen7 7435HS 32GB 2tbssd RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT010
Satıcı: teknoraks
100.892,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 100892.00
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP005A9 Ryzen7 7435HS 32GB 2tbssd RTX4060 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT010
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
102.748,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 102748.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK