Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus TUF Gaming A15 Ryzen 7 7435HS 16 GB 512 GB SSD 8GB RTX4060 140W 15.6" 144Hz Gaming Laptop FreeDOS FA507NVR-LP097 T1 Satıcı: KUANTUMSANAL
71.994,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 71994.54
Asus Tuf Gamıng A15 Fa507nvr-Lp097 Amd Ryzen 7-7435Hs 16Gb Ddr5 512Gb Ssd Rtx4060 15.6" 144Hz Dos
Satıcı: Cimete-Teknoloji
74.249,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 74249.30
Asus Tuf Gamıng A15 FA507NVR-LP097 Amd Ryzen 7-7435HS 16GB Ddr5 512GB Pcıe SSD 8gb RTX4060 15.6" Fhd 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 2 yorum
77.748,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 77748.00
Asus TUF A15 FA507NVR-LP097 R7-7435HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Satıcı: cimete-teknoloji
108.098,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 108098.13
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK