Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus TUF Gaming A15 Ryzen 7 7435HS 16 GB 512 GB SSD 8GB RTX4060 140W 15.6" 144Hz Gaming Laptop FreeDOS FA507NVR-LP099 T1 Satıcı: KUANTUMSANAL
71.994,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 71994.54
Asus Tuf Gaming A15 FA507NVR-LP099 R7-7435HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
73.319,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 73319.06
Tuf Gaming A15 Fa507nvr-Lp099-Gaming Ryzen 7 16Gb Rtx 4060 8Gb 15.6 İnç 144Hz Fhd Fdos Laptop
Satıcı: Cimete-Teknoloji
74.489,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 74489.10
ASUS TUF Gaming A15 FA507NVR-LP099-Gaming AMD Ryzen 7-7435HS 16GB DDR5 512GB SSD RTX 4060 8GB 15.6 inç 144Hz Full HD Freedos Gaming Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 13 yorum
77.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 77999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK