Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN196W R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elektropasaj
37.129,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 37129.06
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN196W R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: nesaybilisim
38.069,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 38069.06
ASUS TUF Gaming A15 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W W11H 15.6" FHD Satıcı: indirimdehepsi
41.893,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 41893.95
ASUS 15.6" TUF GAMING A15 FA506NCG-HN196W RYZEN 7 7445HS 16GB- 512GB M2 NVME- 4 GB RTX3050 W11H Satıcı: onlinealisverisyap
43.104,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 43114.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK