Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206 Laptop Fiyatları

ASUS TUF Gaming A15 - FA506NCG-HN206-Gaming AMD Ryzen 7-7445HS GeForce RTX 3050 4GB 16GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 35.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 35209
ASUS TUF Gaming A15 - FA506NCG-HN206-Gaming AMD Ryzen 7-7445HS GeForce RTX 3050 4GB 16GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 35.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 35209
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 15.6" FHD IPS Fdos

Satıcı: E-MARKT

36.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 36849.00
TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 15.6" FHD IPS FDOS Gaming Laptop 36.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 36909
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 15.6" FHD IPS Fdos

Satıcı: indirimdehepsi

37.050,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 37050.26
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-Gaming R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

37.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 37559.00
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-Gaming R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: UmutDenizGameShop

37.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 37559.00
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-GAMING AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 4GB 15.6" FHD 144Hz IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: indirimde | 16 yorum

37.838,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 37838.11
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-GAMING AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 4GB 15.6" FHD 144Hz IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Fps Teknoloji | 16 yorum

38.832,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 38832.35
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 15.6" FHD IPS Fdos

Satıcı: Fps Teknoloji

38.996,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 38996.55
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 15.6" FHD IPS Fdos

Satıcı: Nethouse

39.319,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 39319.02
Tuf Gaming A15 Fa506ncg-Hn206-Gaming Amd Ryzen 7 7445Hs 16Gb 512Gb Ssd Rtx 3050 15.6" Fhd Ips Fdos

Satıcı: NetHouse

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 39999.00
Tuf Gaming A15 Fa506ncg-Hn206-Gamıng Amd Ryzen 7 7445Hs 16Gb 512Gb Ssd Nvıdıa Geforce Rtx 3050 4Gb 15.6" Fhd 144Hz Ips Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

40.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 40109.10
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206-GAMING AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 3050 4GB 15.6" FHD 144Hz IPS Panel Freedos

Satıcı: Nethouse

41.579,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 41579.06

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359 mm
• Derinlik 256 mm
• Kalınlık 24.5 mm
• Ağırlık 2.30 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Metal

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler DTS Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 48.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN206 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.