Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 Laptop Fiyatları

ASUS TUF Gaming A15 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Dos 15.6" Notebook

Satıcı: E-MARKT

36.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 36099.00
ASUS TUF Gaming A15 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Dos 15.6" Notebook

Satıcı: Gti Bilişim

36.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 36199.00
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCG-HN267 Amd Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: GTI Bilişim | 14 yorum

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 36999.00
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCG-HN267 Amd Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: E-Online | 14 yorum

38.285,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 38285.05
Asus Tuf Gaming A15 Fa506ncg-Hn267 Ryzen7 7445Hs 16Gb 512Ssd Rtx3050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

40.604,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 40604.50
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

40.607,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 40607.06
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

41.579,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 41579.06
Tuf Gaming A15 Fa506ncg-Hn267 Amd Ryzen 7 7445Hs 16Gb 512Gb Ssd Rtx3050-4Gb 75W Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

41.613,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 41613.10
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 Ryzen7 7445HS 16GB 512SSD RTX3050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

42.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 42409
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir

Satıcı: sanalsiparisim

48.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 48999.00

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359 mm
• Derinlik 256 mm
• Kalınlık 24.5 mm
• Ağırlık 2.30 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Metal

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler DTS Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 48.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.