Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Laptop Fiyatları

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Ryzen7 7445HS 16GB 512SSD RTX3050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

42.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 42639
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A020 Ryzen7 7445HS 16GB 512SSD RTX3050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilg

Satıcı: indirimdehepsi

44.098,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 44098.95
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 R7-7445HS 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

44.634,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 44634.96
Asus Tuf Gaming A15 Fa506ncg-Hn267a021 Ryzen7 7445Hs 16Gb 1Tbssd Rtx3050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

44.868,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 44868.30
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Ryzen7 7445HS 16GB 1TBSSD RTX3050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

48.001,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 48001.26
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Ryzen7 7445HS 16GB 1tbssd RTX3050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 16 GB

Satıcı: teknoraks

48.063,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 48063.00
Tuf Gaming A15 Fa506ncg-Hn267a021 Ryzen7 7445Hs 16Gb 1Tbssd Rtx3050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

50.637,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 50637.90
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Ryzen7 7445HS 16GB 1tbssd RTX3050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 16 GB

Satıcı: indirimde

52.498,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 52498.95

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359 mm
• Derinlik 256 mm
• Kalınlık 24.5 mm
• Ağırlık 2.30 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Metal

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler DTS Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 48.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A021 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.