Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A025 Ryzen7 7445HS 48GB 1TBSSD RTX3050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
70.951,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 70961
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A025 R7-7445HS 48 GB 2 TB SSD RTX3050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
72.759,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 72759.76
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCG-HN267A025 Ryzen7 7445HS 48GB 2tbssd RTX3050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 48 GB
Satıcı: teknoraks
78.273,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 78273.00
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267A025 Ryzen7 7445HS 48GB 2TBSSD RTX3050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
78.720,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 78720.98
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCG-HN267A025 Ryzen7 7445HS 48GB 2tbssd RTX3050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 48 GB
Satıcı: indirimde
89.248,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 89248.95
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK