Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCGA18-HN266A18 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 1TB SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
42.722,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 42722.68
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCGA18-HN266A18 Amd Ryzen 7 7445HS 16GB 1tb SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji | 1 yorum
44.367,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 44367.00
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCGA18-HN266A18 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 1TB SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
45.922,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
3 45922.14
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCGA18-HN266A18 Amd Ryzen 7 7445HS 16GB 1tb SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
50.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 50349.05
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCGA18-HN266A18 Amd Ryzen 7 7445HS 16GB 1tb SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: elimar | 1 yorum
51.362,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
5 51362.76
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCGA18-HN266A18 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 1TB SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
6 52999.00
Asus Tuf Gaming A15 Fa506ncga18-Hn266a18 Amd Ryzen 7 7445Hs 16Gb 1Tb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 52999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK