Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W Laptop Fiyatları

Asus Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN007W-GAMING Amd Ryzen™ 7 7435HS 8gb Ram 512GB SSD Nvıdıa® Geforce Rtx™ 3050 15.6" W11 Graphite Siyah - 8 GB - 512 GB

Satıcı: YAZICI TİCARET

35.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 35479.00
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN007W-GAMING Amd Ryzen™ 7 7435HS 8gb Ram 512GB SSD Nvıdıa® Geforce Rtx™ 3050 15.6" W11 Graphite Siyah - 8 GB - 512 GB

Satıcı: DEVER

35.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 35550.00
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN007W-K1 R7-7435HS 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

35.865,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 35865.32
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W Ryzen 7 7435HS 8GB RAM 512GB SSD RTX3050 15.6" FHD 144Hz FreeDOS K1

Satıcı: KUANTUMSANAL

37.051,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 37051.59
Tuf Gaming A15 Fa506ncr-Hn007w P1 Amd Ryzen™ 7 7435Hs 8Gb Ram 512Gb Ssd Nvıdıa® Geforce Rtx™ 3050 15.6" W11 (Çanta Hediyeli)

Satıcı: Prestijmarket

37.244,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 37244.10
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN007W-K7 R7-7435HS 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

37.614,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 37614.85
Tuf Gaming A15 Fa506ncr-Hn007w-Gamıng Amd Ryzen™ 7 7435Hs 8Gb Ram 512Gb Ssd Nvıdıa® Geforce Rtx™ 3050 15.6" W11 Graphite Siyah

Satıcı: Ensarbilişim

38.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 38199.10
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W Ryzen 7 7435HS 16GB RAM 512GB SSD RTX3050 15.6" FHD 144Hz FreeDOS K7

Satıcı: KUANTUMSANAL

38.858,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 38858.98
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W AMD Ryzen 7 7435HS 8GB 512GB SSD RTX3050 15.6" FHD W11H Notebook

Satıcı: E-MARKT

38.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 38899.00
ASUS TUF GAMING A15 FA506NCR-HN007W AMD RYZEN 7-7435HS 8GB DDR5 512GB PCIE SSD 4GB RTX3050 15.6" FHD 144Hz W11H

Satıcı: Sner Teknoloji

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

10 40009
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W AMD Ryzen 7 7435HS 8GB 512GB SSD RTX3050 15.6" FHD W11H Notebook

Satıcı: indirimdehepsi

40.423,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 40423.95
Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W-Gaming AMD Ryzen™ 7 7435hs 8GB Ram 512gb SSD Nvıdıa® GeForce Rtx™ 3050 15.6" W11 Graphite Siyah

Satıcı: KUANTUM

40.975,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 40975.31
Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W-Gaming AMD Ryzen™ 7 7435hs 8GB Ram 512gb SSD Nvıdıa® GeForce Rtx™ 3050 15.6" W11 Graphite Siyah

Satıcı: TNG

46.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 46499.00

Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359 mm
• Derinlik 256 mm
• Kalınlık 24.5 mm
• Ağırlık 2.30 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Metal

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 7435HS
• İşlemci Temel Frekans 3.10 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 45 W
• İşlemci Teknolojileri Precision Boost 2

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.0b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler DTS Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 48.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Yok

Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN007W Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.