Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus TUFGaming A15 FA506NCR-HN033 R7-7435HS 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mottovita
36.753,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 36753.06
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCR-HN033 Ryzen 7 7435HS 8GB RAM 512GB SSD RTX3050 15.6" FHD 144Hz FreeDOS K1 Satıcı: KUANTUMSANAL
37.051,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 37051.59
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN033 AMD Ryzen 7 7435HS 8GB 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Freedos 15.6" 144Hz FHD Taşınabilir Satıcı: KUANTUMSANAL
37.391,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 37391.51
Asus TUFGaming A15 FA506NCR-HN033 R7-7435HS 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elektropasaj
37.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 37599.06
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN033 Amd Ryzen 7 7435HS 8gb 512GB SSD RTX3050-4GB 75W Freedos 15.6" 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar - Siyah
Satıcı: Mottovita
39.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 39099.00
Asus Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN033 Ryzen 7 7435HS 8gb Ram 512GB SSD RTX3050 15.6" Fhd 144Hz Freedos K1 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Kuantum
39.888,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 39888.90
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK