Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS FA506NCR-HN114 R7-7435HS 8GB DDR5 512GB SSD RTX3050-4GB 15.6'' 144Hz FreeDos Satıcı: Fps Teknoloji
38.759,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
1 38759.05
Tuf Gaming A15-Fa506ncr-Hn114-Gamıng-Amd Ryzen 7 7435Hs Geforce Rtx 3050 8Gb Ddr5 512Gb Ssd 15.6'' Freedos Taşınabilir Bilgisayar Gaming Taşınabi
Satıcı: Fps Teknoloji
38.759,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 38759.10
Tuf Gaming A15-Fa506ncr-Hn114-Gamıng-Amd Ryzen 7 7435Hs Geforce Rtx 3050 8Gb Ddr5 512Gb Ssd 15.6'' Freedos Taşınabilir Bilgisayar Gaming Taşınabi
Satıcı: indirimdehepsi
40.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 40109.00
Asus Tuf Gaming A15-FA506NCR-HN114-GAMING-AMD Ryzen 7 7435HS Geforce Rtx 3050 8gb Ddr5 512GB SSD 15.6'' Freedos Taşınabilir Bilgisayar Gaming Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: webzone | 3 yorum
40.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 40799.00
Asus Tuf Gaming A15-FA506NCR-HN114-GAMING-AMD Ryzen 7 7435HS Geforce Rtx 3050 8gb Ddr5 512GB SSD 15.6'' Freedos Taşınabilir Bilgisayar Gaming Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Fps Teknoloji | 3 yorum
40.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 40799.00
ASUS TUF Gaming -Gaming-AMD Ryzen 7 GeForce RTX 3050 8GB 512GB SSD 15.6'' Notebook Satıcı: indirimdehepsi
41.998,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 41998.95
ASUS Tuf Gaming A15 FA506NCR-HN114 Ryzen7 7435HS 8gb 512SSD RTX3050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Fps Teknoloji
42.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 42749.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK