Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tuf Gaming A15 Fa506nfr-Hn012 Amd Ryzen 7 7435Hs 8Gb 512Gb Ssd Rtx2050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
34.379,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 34379.10
Asus TUF Gaming A15 FA506NFR-HN012 AMD Ryzen 7 7435HS 8GB 512GB SSD RTX2050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 7 yorum
35.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 35899.00
Asus TUF Gaming A15 FA506NFR-HN012 Ryzen7 7435HS 8GB 512SSD RTX2050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Vizyon Bilgisayar
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 36009
Asus TUF Gaming A15 FA506NFR-HN012 AMD Ryzen 7 7435HS 8GB 512GB SSD RTX2050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Sner Teknoloji | 7 yorum
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 35999.00
TUF Gaming A15 FA506NFR-HN012 AMD Ryzen 7 7435HS 8GB 512GB SSD RTX2050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 35999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK