Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/1TB/W11P) Laptop Fiyatları

Asus TUF A16 FA607NUG-RL211A14 R7-7445HS 16 GB 1 TB SSD RTX4050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

54.099,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 54099.38
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL212-F10 R7-7445HS 16 GB 1 TB SSD RTX4050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

54.526,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 54526.96
Asus Tuf Gaming A16 FA607NUG-RL132W Amd Ryzen 7 7445HS 16 GB Ram 1 Tb SSD Rtx 4050 6gb Windows 11 Pro F10

Satıcı: EMTech BİLİŞİM

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 54999.00
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL209 AMD Ryzen 7 7445HS 16 GB RAM 1 TB SSD RTX 4050 6GB Windows 11 Pro F10

Satıcı: KUANTUMSANAL

56.330,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 56330.46
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL132W AMD Ryzen 7 7445HS 16 GB RAM 1 TB SSD RTX 4050 6GB Windows 11 Pro F10

Satıcı: KUANTUMSANAL

56.330,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 56330.46
Asus Tuf Gaming A16 FA607NUG Amd RYZEN7-7445HS 16GB 1tb SSD RTX4050-6GB 140W 16" Wuxga 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Snertechçanta - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum

56.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 56839.02
Asus Tuf Gaming A16 Fa607nug-Rl211 6Gbrtx4050 140W Ryzen7 7445Hs 16Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+144Hz W11p

Satıcı: Duddi

57.066,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 57066.00
Tuf Gaming A16 Fa607nug Amd Ryzen7-7445Hs 16Gb 1Tb Ssd Rtx4050-6Gb 140W 16" Wuxga 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Snertechçanta

Satıcı: Ensarbilişim

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 57999.00
ASUS TUF Gaming A16 Ryzen7 7445HS 16GB 1TBSSD RTX4050 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilg

Satıcı: Aison

60.771,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 60771.00
ASUS TUF A16 R7-7445HS 16GB 1TB SSD RTX4050/6GB 140W 16'' FHD+ W11P Gaming Laptop FA607NUG & ÇANTA

Satıcı: Per4mance

61.031,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 61031.53
ASUS TUF A16 R7-7445HS 16GB 1TB SSD RTX4050/6GB 140W 16'' FHD+ W11P Gaming Laptop FA607NUG & ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

66.043,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 66053.57

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/1TB/W11P) Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/1TB/W11P) Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/1TB/W11P) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 26.7 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin)
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/1TB/W11P) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.