5.0 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P) Laptop Fiyatları

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL132W-F8 R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: adlershop

46.717,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 46717.06
ASUS Tuf Gaming A16 FA607NUG-RL211 6gbRTX4050 140W Ryzen7 7445HS 16GB 512GB SSD 16 Fhd+144Hz W11P+

Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

48.375,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 48375.85
Asus TUF A16 FA607NUG-RL211A74 R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

49.006,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 49006.73
Asus Tuf Gaming A16 Fa607nug-Rl211 6Gbrtx4050 140W Ryzen7 7445Hs 16Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+144Hz W11p

Satıcı: Duddi

51.132,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 51132.00
Asus Tuf Gaming A16 FA607NUG-RL132W Amd Ryzen 7 7445HS 16 GB Ram 512 GB SSD Rtx 4050 6gb Windows 11 Pro F8

Satıcı: EMTech BİLİŞİM

51.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 51199.00
Asus Tuf Gaming A16 FA607NUG Amd RYZEN7-7445HS 16GB 512GB SSD RTX4050-6GB 140W 16" Wuxga 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Snertechçanta - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum

51.939,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 51939.02
Tuf Gaming A16 Fa607nug Amd Ryzen7-7445Hs 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050-6Gb 140W 16" Wuxga 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Snertechçanta

Satıcı: Ensarbilişim

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 52999.00
Tuf Gaming A16 FA607NUG Amd RYZEN7-7445HS 16GB 512GB SSD RTX4050-6GB 140W 16" Wuxga 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bil

Satıcı: Sner Teknoloji

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 52999.00
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL208 AMD Ryzen 7 7445HS 16 GB RAM 512 GB SSD RTX 4050 6GB Windows 11 Pro F8

Satıcı: KUANTUMSANAL

53.318,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 53318.13
ASUS TUF Gaming A16 Ryzen7 7445HS 16GB 512SSD RTX4050 16" WUXGA W11P Dizüstü Bilg

Satıcı: Aison

56.104,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 56104.00
ASUS TUF A16 R7-7445HS 16GB 512GB SSD RTX4050/6GB 140W 16'' FHD+ W11P Gaming Laptop FA607NUG & ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

61.122,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 61132.65

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P) Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P) Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 26.7 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin)
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P) Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177954583081 Profil Resmi

2 yorum

uye_177954583081 Tam 5 yıldızlık yapay zekaya 30dakikalık düündürüp tüm interneti aratıyorum bulamıyor laptop com tr den alınır 42bin tl
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce
uye_177954583081 Profil Resmi

2 yorum

uye_177954583081 Bu şu anda mayıs 2026 piyasanın en iyisi 2x8gb dual 1402 4050 ve ryzen 7 7445hs yani bu gözün kapalı sepete atılır ben haziran-temmuzda İnşallah alacağım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.