Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125 Laptop Fiyatları

Asus-TUF Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB RAM 512GB SSD RTX 4050 6GB 16" FHD+ WUXGA 144Hz FreeDos Gaming Laptop A16 FA607NUG-RL125-Gri 43.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 43299.00
Asus TUF A16 FA607NUG-RL125-Gaming R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

43.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 43799.00
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 4050 6GB 16" FHD+ (1920 x 1200) WUXGA 144Hz IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar - 16 GB - 512 GB

Satıcı: Nethouse | 7 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 45999.00
ASUS TUF GAMING FA607NUG-RL125-GAMING RYZEN 7-7445HS 16GB 512GB SSD RTX 4050 6GB 16″ FREEDOS GAMING

Satıcı: Nethouse

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 45999.00
ASUS TUF A16 FA607NUG-RL125-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 4050 6GB 16" FHD+ WUXGA IPS Fdos

Satıcı: Nethouse

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 45999.00
ASUS TUF GAMING FA607NUG-RL125-GAMING RYZEN 7-7445HS 16GB 512GB SSD RTX 4050 6GB 16″ FREEDOS GAMING NOTEBOOK

Satıcı: Nethouse

46.200,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 46200.02
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 4050 6GB 16" FHD+ (1920 x 1200) WUXGA 144Hz IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar - 16 GB - 512 GB

Satıcı: GTB Teknoloji | 7 yorum

46.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 46799.00
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125-Gaming AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD RTX 4050 6GB 16" FHD+ (1920 x 1200) WUXGA 144Hz IPS Panel Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

47.249,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 47249.06
Asus TUF A16 FA607NUG-RL125-Gaming R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

47.528,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 47528.84
Asus Tuf Gaming A16 Fa607nug-Rl125 Amd Ryzen 7 7445Hs 16 Gb Ram 512 Gb Ssd Rtx 4050 6Gb Freedos F7

Satıcı: KUANTUM SANAL

48.726,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 48726.30
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125 AMD Ryzen 7 7445HS 16 GB RAM 512 GB SSD RTX 4050 6GB FreeDOS F7

Satıcı: KUANTUMSANAL

49.100,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 49100.88
Tuf Gaming A16 Fa607nug-Rl125-Gaming Amd Ryzen 7 7445Hs 16Gb 512Gb Ssd Rtx 4050 6Gb 16" Fhd+ (1920 X 1200) Wuxga 144Hz Ips Panel Taşınabilir Bilgisa

Satıcı: Ensarbilişim

49.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 49659.10

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 26.7 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin)
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL125 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.