Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL213 Laptop Fiyatları

ASUS TUF GAMING A16 FA607NUG-RL213 RYZEN 7-7445HS 16GB DDR5 512GB 140W RTX4050 6GB 16" 144Hz DOS

Satıcı: Gamers Arena

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 45999.00
Asus TUF Gamıng A16 FA607NUG-RL213 R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 16'' Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Gamers_Arena

46.670,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 46670.06
ASUS TUF GAMING A16 RYZEN 7-7445HS 16GB DDR5 512GB 140W RTX4050 6GB 16" 144Hz DOS

Satıcı: Gamers Arena

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 46999.00
ASUS TUF GAMING A16 FA607NUG-RL213 AMD RYZEN 7-7445HS 16GB DDR5 512GB PCIE SSD 6GB RTX4050 16" FHD+ 144Hz FREEDOS

Satıcı: Gamers_Arena

47.332,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 47342
Asus Tuf Gamıng A16 Fa607nug-Rl213 Amd Ryzen 7-7445Hs 16Gb Ddr5 512Gb Pcıe Ssd 6Gb Rtx4050 16" Fhd+ 144Hz Freedos

Satıcı: Gamers Arena

47.414,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 47414.80
Asus TUF Gamıng A16 FA607NUG-RL213 R7-7445HS 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 16'' Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: mrketpro

47.751,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 47751.06
Asus Tuf Gamıng A16 FA607NUG-RL213 Amd Ryzen 7-7445HS 16GB Ddr5 512GB Pcıe SSD 6gb RTX4050 16" Fhd+ 144Hz Freedos - 16 GB

Satıcı: Gamers_Arena

47.926,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 47926.55
ASUS TUF GAMING A16 FA607NUG-RL213 RYZEN 7-7445HS 16GB DDR5 512GB 140W RTX4050 6GB 16" 144Hz DOS

Satıcı: Gamers Arena

47.926,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 47926.55
Asus Tuf Gamıng A16 FA607NUG-RL213 Amd Ryzen 7-7445HS 16GB Ddr5 512GB Pcıe SSD 6gb RTX4050 16" Fhd+ 144Hz Freedos - 16 GB

Satıcı: Sner Teknoloji

49.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 49399.05
Tuf Gamıng A16 Fa607nug-Rl213 Amd Ryzen 7-7445Hs 16Gb Ddr5 512Gb Pcıe Ssd 6Gb Rtx4050 16" Fhd+ 144Hz Freedos

Satıcı: Ensarbilişim

49.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 49659.10
ASUS TUF GAMING A16 FA607NUG-RL213 RYZEN 7-7445HS 16GB DDR5 512GB 140W RTX4050 6GB 16" 144Hz DOS

Satıcı: Sner Teknoloji

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 51999.00

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL213 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL213 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL213 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 26.7 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin)
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL213 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.