Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 Laptop Fiyatları

Asus Tuf Gaming A16 FA608PP-QT031 8gb Rtx 5070 Ryzen 9 8940HX 32GB Ram 1tb SSD 16 Inç Wqxga 165Hz - 32 GB

Satıcı: GpnTeknoloji | 29 yorum

90.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 90999.00
ASUS TUF Gaming A16 8GB RTX 5070 Ryzen 9 8940HX 32GB RAM 1TB SSD 16İNÇ WQXGA 165Hz

Satıcı: GpnTeknoloji

90.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 90999.00
Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 R9-8940HX 32 GB 1 TB SSD RTX 5070 16" Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GpnTeknoloji

90.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 90999.00
Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 8GB RTX 5070 Ryzen 9 8940HX 32GB RAM 1TB SSD 16İNÇ WQXGA 165Hz

Satıcı: Gpn Teknoloji

90.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 90999.00
TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 8GB RTX 5070 Ryzen 9 8940HX 32GB RAM 1TB SSD 16" Gaming Laptop WQXGA 165Hz 95.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 96009
Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 8GB RTX 5070 Ryzen 9 8940HX 32GB RAM 1TB SSD 16İNÇ WQXGA 165Hz

Satıcı: GpnTeknoloji

96.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 96499.00
Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 8GB RTX 5070 Ryzen 9 8940HX 32GB RAM 1TB SSD 16 inç WQXGA 165Hz

Satıcı: Gpnteknoloji

100.160,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 100170
Asus Tuf Gaming A16 Ryzen 9 8940HX FA608PP-QT031-23 32GB 1tb RTX5070 8gb W11PRO 16" Wqxga Gaming Laptop

Satıcı: Elimar

109.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 109249.05
Asus Tuf Gaming A16 Ryzen 9 8940HX FA608PP-QT031-23 32GB 1tb RTX5070 8gb W11PRO 16" Wqxga Gaming Laptop - 1 TB - 32 GB

Satıcı: elimar

114.895,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 114895.50
Asus Tuf Gaming A16 Ryzen 9 8940HX FA608PP-QT031-23 32GB 1tb RTX5070 8gb W11PRO 16" Wqxga Gaming Laptop

Satıcı: elimar

114.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 114999.00
Asus Tuf Gaming A16 Ryzen 9 8940Hx Fa608pp-Qt031-23 32Gb 1Tb Rtx5070 8Gb W11pro 16" Wqxga Gaming Laptop

Satıcı: Elimar

114.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 114999.00
Asus Tuf Gaming A16 Ryzen 9 8940Hx Fa608pp-Qt031-03 32Gb 2Tb Rtx5070 8Gb Freedos 16" Wqxga Gaming Laptop

Satıcı: Elimar

116.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 116999.00

Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 269.0 mm
• Kalınlık 27.30 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 9
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 9 8940HX
• İşlemci Temel Frekans 2.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.30 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 64 MB
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 55 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Enhanced Virus Protection (NX bit)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Triple Band (Üç Kanal)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin)
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX 12 DisplayPort 2.0 Graphics Core 2 HDCP 2.1 HDMI 2.1

Asus TUF Gaming A16 FA608PP-QT031 Laptop Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177565718292 Profil Resmi

2 yorum

uye_177565718292 Bu ekran 2560 1600 değilmi birde ekran ips değil galiba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177565718292 Merhaba, evet ekran halihazırda zaten 2560x1600 olarak belirtilmiştir. En doğru veri için üreticiyi baz alıyoruz ve panel tipini üretici "IPS seviyesine yakın" olarak beyan etmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
btrlp Profil Resmi

1 yorum

btrlp Mux Switch özelliği eklememişsiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @btrlp Merhaba, üretici, ürün sayfasında bir çok özelliği belirtmesine rağmen, özelliklerin ülke ve bölgeye göre değişebileceğini de ayrıca belirtiyor. Bu modelin özelliklerinde Mux Switch belirtilmemiş maalesef. Bkz: https://dosya.epey.com/1031774/asus-tuf-gaming-a16-fa608pp-qt031-3866.pdf?rand=692763661

https://dosya.epey.com/1031774/asus-tuf-gaming-a16-fa608pp-qt031-3866.pdf?rand=692763661
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
uye_176079074435 Profil Resmi

8 yorum

uye_176079074435 https://shop.asus.com/tr/90nr0md1-m00460-asus-tuf-gaming-a16-2025.html
Ekran Kartı 5070 115W olarak düzeltiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176079074435 Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.