Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming F15 FX507VV-LP241 Laptop Fiyatları

Tuf Gaming F15 Fx507vv-Lp241 8Gb Rtx4060 140W 13. Nesil Intel I7-13620H 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Ensarbilişim

66.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 66849.10
Asus Tuf Gaming F15 FX507VV-LP241 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

67.246,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 67246.08
Asus Tuf Gaming F15 FX507VV-LP241 8gb RTX4060 140W 13. Nesil Intel I7-13620H 16GB Ram 512GB SSD 15.6 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji | 30 yorum

67.270,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 67270.45
Asus Tuf Gaming F15 FX507VV-LP241 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

69.689,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 69689.53
Asus TUF Gaming F15 FX507VV-LP241 8GB RTX4060 140w 13. Nesil Intel i7-13620H 16GB RAM 512GB SSD 15.6 inç FHD 144Hz

Satıcı: Sner Teknoloji

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 69999.00
Asus TUF Gaming F15 FX507VV-LP241 Intel Core i7 13620H 16 GB RAM 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD FreeDOS F7

Satıcı: KUANTUMSANAL

71.994,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 71994.54
Tuf Gaming F15 Fx507vv-Lp241 8Gb Rtx4060 140W 13. Nesil Intel I7-13620H 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

72.483,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 72483.50
Asus Tuf Gaming F15 FX507VV-LP241 8gb RTX4060 140W 13. Nesil Intel I7-13620H 16GB Ram 512GB SSD 15.6 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: PRESTİJMARKET | 30 yorum

74.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 74999.00

Asus TUF Gaming F15 FX507VV-LP241 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming F15 FX507VV-LP241 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming F15 FX507VV-LP241 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 24.9 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus TUF Gaming F15 FX507VV-LP241 Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Semih Profil Resmi

5 yorum

Semih Merhaba başlıkta A15 yazıyor fakat satıcılardaki laptop F15 modeli. Bir yanlışlık mı var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Semih Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi F15 olarak güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.