Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN205 Laptop Fiyatları

ASUS TUF GAMING F15 FX507ZC4-HN081 / INTEL i5-1250 / 8GB / 512GB / 4GB RTX3050 / 15.6" / FREEDOS Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Kinzy Teknoloji

33.417,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 33417.02
Asus Tuf Gamıng F15 Fx507zc4-Hn081 / Intel İ5-1250 / 8Gb / 512Gb / 4Gb Rtx3050 / 15.6" / Freedos Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: KİNZY

35.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 35599.00
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN081 Intel Core i5 12500H 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknopa Gsm | 141 yorum

42.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 42980.00
Asus Tuf Gaming F15 FX507ZC4-HN158-77 I5-12500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Elimar

42.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 42749.05
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ Core İ5 210H 8GB RAM 512GB SSD RTX3050 16" WUXGA W11PRO

Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 42999.00
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN081 Intel Core i5 12500H 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: PRESTİJMARKET | 141 yorum

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 44999.00
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN158-77 i5-12500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Win11 Pro Gaming Laptop

Satıcı: elimar

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 44999.00
Asus Tuf Gaming F15 FX507ZC4A17-HN205A17 Intel Core I5 12500H 8gb 512GB SSD RTX3050 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: elimar

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 44999.00
Asus Tuf Gaming F15 Fx507zc4-Hn158-77 I5-12500H 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx3050 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Elimar

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 44999.00
Asus Tuf Gaming F15 FX507ZC4-HN081 i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050 15.6" FreeDOS K1

Satıcı: KUANTUMSANAL

46.992,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 46992.25
Tuf Gaming F15 Fx507zc4-Hn081 İ5-12500H 8Gb 512Gb Ssd 4Gb Rtx3050 15.6" Freedos K1

Satıcı: KUANTUM SANAL

48.831,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 48831.10

Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN205 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN205 Laptop Temel Özellikleri

Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN205 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 24.9 mm
• Ağırlık 2.20 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12500H
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 18 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Execute Disable Bit Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel Hardware Shield Eligibility Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel QuickAssist Software Acceleration Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Standard Manageability (ISM) Intel Thread Director Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Virtualization Technology Intel Volume Management Device (VMD) Intel VPro Essentials Platform Eligibility Intel vPro Platform Eligibility Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.0b
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) 2 Adet Hoparlör
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN205 Laptop Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Batuhan Y**** Profil Resmi

1 yorum

Batuhan Y**** Asus laptoplarin arka kapağını açmak garanti dışı kalmasına neden olurki
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Enes Y***** Profil Resmi

1 yorum

Enes Y***** Bu farklı satıcılarda satılan model numaralarının en sonu farklı bazılarında hn205 iken bazılarında hn158 bunların bir farkı var mı acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Merhaba, özellikleri bire bir aynı.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.