Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 I5-210H 8 GB 2 Tbssd RTX3050 (6GB-65W) 16" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF16 Satıcı: Elimar
49.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 49399.05
Asus Tuf Gaming F16 I5-210H 8 GB 2 Tbssd RTX3050 (6GB-65W) 16" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF16 - 2 TB
Satıcı: elimar
50.653,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 50653.40
Asus TUF Gaming F16 i5-210H 8 GB 2 TBSSD RTX3050 (6GB-65W) 16" FHD Windows 11 Pro + HMF Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF16 Satıcı: elimar
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 51999.00
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL016HMF16 i5-210H 8 GB 2 TB SSD 6 GB RTX3050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
59.078,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 59078.06
Asus Tuf Gaming F16 I5-210H 8 GB 2 Tbssd RTX3050 (6GB-65W) 16" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF16 - 2 TB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
61.521,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 61521.52
Asus TUF Gaming F16 i5-210H 8 GB 2 TBSSD RTX3050 (6GB-65W) 16" FHD Windows 11 Pro + HMF Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF16 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
65.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 65399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK