Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 I5-210H 16GB 512 GB RTX3050 (6GB-65W) 16" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF23 - 16 GB
Satıcı: istanbulArena
43.874,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 43874.99
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL016HMF23 i5-210H 16 GB 512 GB 6 GB RTX3050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
46.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 46999.06
Asus Tuf Gaming F16 I5-210H 16GB 512 GB RTX3050 (6GB-65W) 16" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF23 Satıcı: Elimar
47.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 47499.05
Asus Tuf Gaming F16 I5-210H 16GB 512 GB RTX3050 (6GB-65W) 16" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF23 - 16 GB
Satıcı: elimar
48.705,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 48705.15
Asus TUF Gaming F16 i5-210H 16GB 512 GB RTX3050 (6GB-65W) 16" FHD Windows 11 Pro + HMF Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF23 Satıcı: elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 49999.00
Asus Tuf Gaming F16 I5-210H 16Gb 512 Gb Rtx3050 (6Gb-65W) 16" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası Fx607vj-Rl016hmf23
Satıcı: Elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 49999.00
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL016HMF23 i5-210H 16 GB 512 GB 6 GB RTX3050 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
60.347,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 60347.06
Asus TUF Gaming F16 i5-210H 16GB 512 GB RTX3050 (6GB-65W) 16" FHD Windows 11 Pro + HMF Sırt Çantası FX607VJ-RL016HMF23 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
8 66799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK