Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr1 Intel Core 5-210H16-Gbddr5 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Windows 11 Home 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 44884.10
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr1 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Home 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 46999.00
ASUS Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr1 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Home 16"fhd Taşınabilir Bilgi Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 46999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR1 i5-210H 16 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
53.203,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 53203.06
ASUS Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr1 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Home 16"fhd Taşınabilir Bilgi Satıcı: FARHA TECH
54.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 54849.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 Fr1 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Home 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: FarhaTech | 1 yorum
57.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 57499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK