Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR10 Intel Core 5-210H 40 GB 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
63.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 63649.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR10 Intel Core 5-210H 40 GB 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB
Satıcı: elimar
66.938,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 66938.70
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR10 Intel Core 5-210H 40 GB 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 66999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr10 Intel Core 5-210H 40 Gb 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Windows 11 Pro 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 66999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR10 i5-210H 40 GB 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
67.491,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
5 67491.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR10 Intel Core 5-210H 40 GB 1 TBSSD RTX3050 6GB Windows 11 Pro 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
69.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 69599.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR10 Intel Core 5-210H 40 GB 1 Tbssd RTX3050 6gb Windows 11 Pro 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB
Satıcı: FarhaTech
72.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 72899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK