Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR11 i5-210H 16 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
51.652,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 51652.06
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR11 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
53.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 53199.05
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR11 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 TBSSD RTX3050 6GB Yok (Free Dos) 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
53.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 53249.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR11 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: FarhaTech
55.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 55799.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR11 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
55.948,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 55948.60
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR11 Intel Core 5-210H16-GBDDR5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 55999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr11 Intel Core 5-210H16-Gbddr5 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Yok (Free Dos) 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 55999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK