Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR12 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
57.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 57949.05
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR12 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
60.944,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 60944.10
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR12 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 60999.00
Asus Tuf Gaming F16 Fx607vj-Rl033 Fr12 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd Rtx3050 6Gb Yok (Free Dos) 16"Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 60999.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR12 i5-210H 32 GB DDR5 1 TB SSD RTX3050 6 GB 16" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
61.616,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 61616.06
ASUS TUF Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR12 Intel Core 5-210H 32-GBDDR5 1 TBSSD RTX3050 6GB Yok (Free Dos) 16"FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
63.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 63499.00
Asus Tuf Gaming F16 FX607VJ-RL033 FR12 Intel Core 5-210H 32-Gbddr5 1 Tbssd RTX3050 6gb Yok (Free Dos) 16"fhd Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: FarhaTech
66.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 66549.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK